W dniu 11 listopada 2018 o godzinie 900 w salach Gimnazjum i Zespołu Szkół w Poniatowej rozpoczął się halowy Turniej Siatkówki Mężczyzn w kat. OPEN  o Puchar Burmistrza Poniatowej z Okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Organizator, czyli Ośrodek  Sportu i Rekreacji w Poniatowej otrzymał zgłoszenia do udział u w turnieju od 8 drużyn. Do turnieju zgłosiły się drużyny : Strażacy ,Pasjonaci Radom, Pks Poniatowa, Oldboye Opole, Nauczyciele, Seven Heven , SP Poniatowa,Sygnał Chodel.

Zespoły podzielono na dwie grupy eliminacyjne : Grupa Starsza i Młodsza , w których grano systemem „każdy   z każdym”.

Następnie w Sali Gimnazjum rozegrano mecze finałowe.

 O godzinie 1500 znane już były wszystkie rozstrzygnięcie. Pierwsze miejsce i Puchar Burmistrza Poniatowej przypadł drużynie  Sygnał Chodel  ,która  po zaciętym meczu  finałowym pokonała  Oldboy Opole 2:1.

Mecz o trzecie miejsce nie odbył się z powodu złamania regulaminu przez drużynę PKS Poniatowa ,tym samym III miejsce przypadło gościom z Radomia.
Wręczenia pucharów  zwycięskim drużynom, dokonał  Dyrektor OSiRu Pan Henryk Bilski.

Na zakończenie turnieju został odśpiewany Hymn Polski ,który uczcił 100-lecie odzyskania Niepodległości.

Chcielibyśmy podziękować: Dyrektorowi Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół  w Poniatowej za przygotowanie  i udostępnienie sal gimnastycznych .Oraz obsłudze  kuchni ze Szkoły Podstawowej za przygotowanie ciepłego posiłku dla zawodników.
PODCZAS TURNIEJU ZBIERANE BYŁY PIENIĄDZE DLA NICOLI , KTÓRA WALCZY O ŻYCIE…..udało nam się zebrać kwotę 570zł. – DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Kategorie: Archiwalne posty

Language
Skip to content