W dniu 19.07.2015 w Dąbrowie Wronowskiej  na boisku miejscowej drużyny  LZS DĄBROWIAK  odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej Drużyn LZS o Puchar Burmistrza Poniatowej. W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

  1. LZS DRAKO Kowala
  2. LZS Poniatowa Wieś
  3. WKS  PORAJ  Kraczewice
  4. LZS  DĄBROWIAK  Dąbrowa Wronowska
  5.  LKS WIKING Leśniczówka
  6. ORLIK TEAM

Wylosowano następujące składy grup:

GRUPA I

1.     WKS PORAJ KRACZEWICE
2.     LZS PONIATOWA WIEŚ
3.      LZS DRACO KOWALA

 GRUPA II

4.      LZS DĄBROWIAK DĄBROWA WRONOWSKA
5.     ORLIK TEAM
6.     LKS WIKING LEŚNICZÓWKA

Zgodnie z Regulaminem Turnieju drużyny zagrały w grupach „każdy z każdym”, drużyny które zwyciężyły w grupach walczyły o pierwsze miejsce w Turnieju, natomiast drugie drużyny w grupach zagrały o trzecie miejsce w Turnieju.

Po zaciętej rywalizacji w grupie “A ” zwyciężyła drużyna LZS DRACO KOWALA , a drugie miejsce zajął WKS PORAJ KRACZEWICE. Natomiast w grupie “B” pierwsze miejsce zajęła drużyna LSK WIKING LEŚNICZÓWKA a drugie miejsce drużyna ORLIKA TEAM Poniatowa.

W meczu o III miejsce zmierzyły się drużyny WKS PORAJ KRACZEWICE  i ORLIK TEAM  zacięty mecz nie przyniósł bramek, także zwycięsce poznalismy dopiero po rzutach karnych , w których to lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy Poraju Kraczewice .(wynik  5:3)

W meczu o I miejsce zagrały drużyn LZS WIKING LEŚNICZÓWKA i LZS DRACO KOWALA.
Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały dogodne sytuacje do zdobycia  bramek ale akcje kończyłe się na pewnych interwencjach bramkarzy lub na słabej skuteczności. Dopiero w ostatnich minutach meczu bramkę z ostrego kąta zdobył Piotr Ciesielski i Wiking Leśnicżówka mógł świętować I miejsce w Turnieju.

V Miejsce drużyna LKS PONIATOWA WIEŚ
VI Miejsce drużyna Dąbrowiaka Dąbrowy Wronowskiej

Po zakączeniu meczu finałowego nastąpiło uroczyste wręczenie Pucharu i nagród dla poszczególnych drużyn. Wręczenia nagród dokonał  Burmistrz Miasta Zygmunt Wyroślak

Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuję Gospodarzom Turnieju Dryżynie LZS DĄBROWIAK DĄBROWA WRONOWSKA   za wzorową współprace przy organizacji turnieju.

12345 6Obraz 009

Obraz 028Obraz 026Obraz 025Obraz 027Obraz 032Obraz 034Obraz 002

Kategorie: Archiwalne posty

Language
Skip to content