W piękny, niedzielny poranek 21 sierpnia 2022 r., na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych przy kąpielisku W Dolinie 10. Stawów, odbył się coroczny Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej w kat. OLDBOY 50+.

Jak co roku Turniej ściągnął do Poniatowej pasjonatów siatkówki nie tylko z okolic, ale również z Radomia, Kraśnika, Przysuchy, Puław, Lublina i Łęcznej. Do turnieju przystąpiło 8. duetów, w składzie: 1. Paweł Jaźwiński i Jacek Kiraga, 2. Skrzyński Marek i Surma Jarosław, 3. Wiaderny Tomasz i Komorowski Zdzisław, 4. Zieliński Robert i Pałka Zbigniew, 5. Mroczkowski Mirosław i Nowomiejski Janusz, 6. Hałas Mirosław i Gębala Zbigniew, 7. Jaworski Tomasz i Skrynicki Waldemar, 8. Korecki Mirosław i Szczerbik Roman.

Losowaniem wyłoniono drużyny grające w grupie A i B. Mecze odbywały się do dwóch wygranych setów do 15 pkt. W przypadku remisu, rozgrywano tie-break do 11 pkt. Do finału zakwalifikowały się po 2. najlepsze drużyny z obydwu grup. Ostatecznie pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny:

3. miejsce: kraśnicki duet Mirosław Korecki i Roman Szczerbik pokonując Zbigniewa Pałkę i Ryszarda Jaworskiego.

II miejsce: Tomasz Wiaderny i Zdzisław Komorowski

I miejsce: Mirosław Hałas i Zbigniew Gębala.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju (MVP) został Zbigniew Gębala z Puław. 

Zwycięzcy zawodnicy otrzymali piękne, szklane statuetki, a wszyscy uczestnicy Turnieju- pakiety startowe oraz ręczniki z logo OSiR na otarcie potu lub łez:)

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok! Gwarantujemy fantastyczną atmosferę:)

Pragniemy podziękować głównemu sponsorowi Turnieju- Państwu Barbarze i Waldemarowi Słowik z Hotel Słowik.

Wielkie podziękowania składamy: Panu Jackowi Kusiowi, Pani Elżbiecie Woś, DOZ.PL, CKPiT oraz dziewczynkom z sekcji siatkarskiej MKS Stal Poniatowa za pomoc w sędziowaniu. 

Last but not least: wielkie podziękowania należą się Januszowi Nowomiejskiemu, Mirosławowi i Radosławowi Mroczkowskim oraz Pawłowi Jaźwińskiemu za pomoc w organizacji Turnieju (ów)! Jesteście wielcy♥

Januszowi Nowomiejskiemu dziękujemy również za sponsoring Turnieju:)

Za nami Wakacyjne Turnieje Siatkówki Plażowej w kat. OPEN, szkoła podstawowa i OLDBOY 2022 !! Tegoroczna edycja rozegrała się na nowych boiskach do siatkówki plażowej powstałych dzięki inwestycji Gminy Poniatowa i pomocy ludzi dobrej woli. Edycja ta przyniosła również wiele nowych twarzy wśród zawodników oraz potwierdziła opinię o bardzo dobrej organizacji i lokalizacji Turniejów♥


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Language
Skip to content