Upał, który panował w dniu 07-07-2021 r. nie przeszkodził miłośnikom tenisa we wzięciu udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego w Deblach rozegranego w godzinach 15:45- 22:0. Do turnieju przystąpiło sześć par. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach po trzy zespoły. Zwycięskie pary zagrały w półfinałach i finałach. Za pierwsze trzy miejsca uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Pierwsze miejsce zdobyli Nowaczek M. i Gazda M. Na kolejnych miejscach uplasowali się R. Kuzioła i M. Oćwieja oraz p. Witek i p. Podgajny.

To był jeden z najbardziej wyczekiwanych Turniejów Tenisa Ziemnego, do którego przygotowują się lokalni tenisiści. Niedługo zapraszamy na Turniej Tenisa Ziemnego Singiel w kat. OPEN oraz Turniej Tenisa Ziemnego Singiel w kat. szkoły podstawowej.

W niedzielę 25-07-2021r. w godzinach 17:00- 19:00 na świeżym powietrzu, na orliku przy ul. Kraczewickiej odbył się Turniej Tenisa Stołowego w kat. OPEN. Do turnieju przystąpiły trzy osoby. Rywalizacja przebiegała systemem ”każdy z każdym”. Zawody wygrał P. Stawiarski, który otrzymał pamiątkową statuetkę. II miejsce zajął A. Kłak, zaś na III miejscu uplasował się M. Ścibior.

Chociaż w turnieju wzięło udział tylko trzy osoby, to jednak na co dzień widzimy duże zainteresowanie tą dyscypliną  sportu- stół do tenisa znajdujący się na orlik jest non- stop oblegany. Bardzo nas to cieszy i mamy nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować zawody na większą skalę.

finaliści Turnieju Tenisa Ziemnego w Deblach 2021
Piotr Stawiarski- zdobywca I miejsca w Turnieju Tenisa Stołowego

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Language
Skip to content