16 lipca 2022 r. odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora OSiR w kat. SINGIEL. Do turnieju przystąpiło 8. Zawodników, których podzielono na 2. grupy. Z grup wyłoniono po 2. Najlepszych graczy, którzy zagrali o pierwsze trzy miejsca. Ostatecznie, zwycięzcą został Karol Pomorski; II miejsce zajął Piotr Ciesielski, a trzecie Daniel Piłat. Cała trójka otrzymała okazałe szklane statuetki.

W następnym dniu zorganizowaliśmy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora OSiR w kat. DEBEL. Grano systemem do dwóch wygranych setów, przy czym każdy set toczył się do dwóch gemów. Mecze były zacięte ponieważ grano również 3. set rozstrzygający. Ostatecznie, trzy pierwsze miejsca zajęli: III- Agnieszka Wichrowska i Radosław Mroczkowski; II- Filip Filipowicz i Karol Pomorski; I- Tomasz Cisłak i Michał Nowaczek. Zwycięzcy otrzymali szklane, pamiątkowe statuetki.