1011123_380387425415306_801944334_n

Mecz o III MIEJSCE pomiędzy Borussia a P-wa Kolonią dostarczył duże emocje gdyż o wyniku musiały rozstrzygnąć rzuty karne, w których to zawodnicy z Poniatowej Koloni wykazali się większym spokojem dzięki temu odnieśli zwycięstwo 4:3 i świętowali III MIEJSCE w TURNIEJU.
DO FIANALU TURNIEJU Z OKAZJI DNIA DZIECKA awansowały drużyny Vikingu i Realu Madryt.
Pierwsza połowa to przewaga drużyny VIKINGA , najpierw Dominik Wójcik uderzył piłkę silnie w róg bramki strzeżonej przez Jakuba Wojnickiego, który z największym trudem sparował ją na rzut rożny, następnie Kamil Nowak i ponownie Dominik Wójcik próbowali pokonać dobrze spisującego się w tym meczu Jakuba lecz wynik do przerwy 0 : 0 .
Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra druży
ny Realu. Zawodnicy podbudowani Interwencjami swojego Golkipera ruszyli do ataku i już w pierwszej minucie z piłka w pole karne wpada rozpędzony Paweł Górniak , mija obrońców i dogrywa do Dominika Kwietnia ten pewnym strzałem zdobywa bramkę na 1:0. Coraz mniej czasu do strzelenia wyrównującej bramki mieli gracze Vikinga lecz ich akcje kończyły się a to na Obrońcy Michale Wojnickim, który bardzo dobrze odbierał piłkę rywlom lub na pewnych interwencjach bramkarza Realu.2 minuty do końca meczu i 2 : 0 dla Realu bramkę, która dobiła rywali zdobył mocnym strzałem z okolicy 18m Mateusz Majerek, który zaskoczył źle ustawionego w bramce Wiktora Woźniaka.
I tak dzięki konsekwętnej grze zawodnicy Realu w Składzie (Jakub Wojnicki, Michał Wojnicki, Mateusz Majerek, Paweł Górniak, Michał Jeziorski, Oskar Chęć) wygrywają Turniej Z Okazji Dnia Dziecka.

999534_380391242081591_782740602_n 954747_380389028748479_1018535086_n1017273_380391035414945_1811377588_n