W dniu 11 Listopada w 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę na kompleksie Orlik 1 w Poniatowej przy ul. Szkolnej 9, odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Poniatowej. Do rozgrywek zostały zaproszone drużyny: Straży Pożarnej, Policji, Służby Więziennej, a także Samorządowców z Nauczycielami. Ostatecznie do turnieju przystąpiły 3 zespoły. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym dwa razy po 10 minut. Podczas rozgrywek panowała wyjątkowa atmosfera związana ze Świętem Niepodległości, która udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Na szczęście obyło się bez groźnych kontuzji.

Po zaciętej walce na podium stanęła drużyna Policji z 4 punktami. II miejsce zajęła drużyna Straży Pożarnej z 2 punktami. Na III miejscu uplasowała się drużyna Samorządowców i Nauczycieli, która otrzymała 1 punkt. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy. Po zakończonych rozgrywkach Burmistrz Poniatowej, Paweł Karczmarczyk wraz Dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji, Barbarą Burzyńską wręczyli zwycięskim drużynom puchary oraz okolicznościowe medale. Występ grupy cheerleaderek przy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej uświetnił zakończenie turnieju. Na zakończenie zawodnicy zostali zaproszeni na ciepły poczęstunek: gorącą herbatę i pyszną grochówkę przygotowaną przez CKPIT.

Miło nam że już po raz drugi udało się rozegrać Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Poniatowej, który mamy nadzieję będzie odbywał się każdego roku i wpisze się w stały kalendarz wydarzeń Ośrodka Sportu i Rekreacji w Poniatowej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju i już dziś gorąco zapraszamy do obchodzenia przyszłorocznego Święta Niepodległości razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji!