W dniu 21.07.2019  na boisku miejscowej drużyny  Fc Draco Kowala odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej Drużyn LZS o Puchar Burmistrza Poniatowej. W turnieju wzięły udział następujące drużyny:

  1. FC DRAKO Kowala
  2. LZS Poniatowa Wieś
  3. WKS  PORAJ  Kraczewice
  4. LZS  DĄBROWIAK  Dąbrowa Wronowska
  5.  LKS WIKING Leśniczówka
  6. ORLIK TEAM

Zgodnie z Regulaminem Turnieju drużyny zagrały w grupach „każdy z każdym”, zwycięscy grup  walczyli o pierwsze miejsce w Turnieju, natomiast drugie drużyny w grupach zagrały            o trzecie miejsce w Turnieju.

Po zaciętej rywalizacji w grupie „A ” zwyciężyła drużyna LZS DRACO KOWALA , a drugie miejsce zajął WKS PORAJ KRACZEWICE. Natomiast w grupie „B” pierwsze miejsce zajęła drużyna LSK WIKING LEŚNICZÓWKA a drugie miejsce drużyna ORLIKA TEAM Poniatowa.

W meczu o III miejsce zmierzyły się drużyny PORAJ KRACZEWICE  i ORLIK TEAM  mecz  do ostatniej minuty był bardzo wyrównany, lecz skuteczniejsi okazali się zawodnicy z Kraczewic, którzy pewniej wykorzystali sytuacje podbramkowe. Wynik 2 :1 dla Poraju Kraczewice.

W meczu o I miejsce zagrały drużyn FC DRACO KOWALA  i  WIKING LEŚNICZÓWKA.
Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny miały dogodne sytuacje do zdobycia  bramek lecz w tym dniu to zawodnicy gospodarzy lepiej wykorzystywali nadarzające się sytuacje i pewnie pokonali Wikingów  2 : 0

 

Po załączeniu meczu finałowego nastąpiło uroczyste wręczenie Pucharów i nagród dla wszystkich drużyn . Wręczenia nagród dokonała Zastępca Burmistrza Pani Aneta Poniatowska.

Ośrodek Sportu i Rekreacji dziękuję Gospodarzom Turnieju Dryżynie Fc Draco Kowala   za wzorową współprace przy organizacji turnieju.

 

Kategorie: Archiwalne posty

Language
Skip to content