Kochani, jak się macie?
Na dworze coraz chłodniej, poranki witają przymrozkiem, wieczorne mgły i deszczowe dni nie ułatwiają aktywności na świeżym powietrzu. Jednak trudno nam rozstać się z rowerem. Wypatrujemy złotej polskiej jesieni, szukając sposobności na rowerowe wycieczki. A może w ogóle nie odstawiacie swojego jednośladu na czas niesprzyjającej aury? Tym lepiej.
Tym wstępem, razem z Aktywne Miasta zachęcamy do wzięcia udziału w krótkiej, lecz mamy nadzieję, intensywnej rywalizacji Nie-oficjalne zakończenie sezonu !
Rywalizacja potrwa w dniach 18-31 października.
Jak dołączyć do rywalizacji?
Rywalizacja ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i dołączyć do akcji w zakładce „Rywalizacje”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę.
Żadna rywalizacja nie obędzie się bez nagród.
Tym razem nagrodzone zostaną pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Nagrodami w rywalizacji są koszulki rowerowe. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny
w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.
Regulamin rywalizacji “Aktywne Miasta” https://drive.google.com/…/1EACP83vAIdgw9szJleu51E…/view
Dodatkowo, na stronie www.osir.poniatowa.pl dostępny jest nasz Regulamin, który zakłada nagrody dla pierwszej trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+ , dla osób pochodzących z Gminy Poniatowa.
Dodatkowo, przyjeżdżając swoim jednośladem w niedzielę 24 października 2021 r. o godz. 13:30 na Stadion Miejski przy ul. 11-go Listopada w Poniatowej uczcimy Międzynarodowe Święto Roweru przypadające właśnie w tym dniu!
Ci z Was, którzy przyjadą, dostaną dodatkowe punkty w ramach rywalizacji oraz pamiątkowe gadżety!
Zapraszamy do podjęcia rowerowej jesiennej aktywności🚴‍♀️🚵‍♂️🚴‍♂️


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Language
Skip to content