W kalendarzu za moment będziemy świętować Dzień Kobiet🤩💪
Jak już wspomnieliśmy w poprzednich postach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej przygotował dla Pań coś specjalnego z tej okazji dlatego już od dzisiaj uruchamiamy zapisy na Maraton Fitness z Okazji Dnia Kobiet w klimacie disco lat 80/90 tych💪🤩💋
Gwarantujemy wiele atrakcji:
❣️fotobudka 360*
❣️ścianka glamour
❣️konsultacje dietetyczno- trychologiczne z Gabinet trychologiczny dr Magdalena Szymańska
❣️catering dietetyczny
❣️loteria z nagrodami, w tym z nagrodą główną- sprzętem sportowym
❣️ pakiet startowy z frotką z logo OSiR, izotonikiem i batonem energetycznym, próbkami kremów
❣️ profesjonalne zdjęcia
❣️ oprawa muzyczno- świetlna
ale przede wszystkim CZTERY bloki treningowe poprowadzone przez wyśmienitych trenerów i instruktorów fitness oraz zumby, którzy zadbają o niesamowitą dawkę energii, konkretny wycisk i masę spalonych kalorii 😁🔥🔥🔥 Czeka na Was ekipa, z którą z pewnością nie będzie miejsca i czasu na nudę 😎👌
🙋‍♀️ Fotkateam – Natalia Fota
🙋‍♀️ Sylwia ZUMBA – Sylwia Nogal
🙋‍♀️ Fitness z OSiR *pod Gwiazdami* – Ewelina Rosińska
🙋‍♂️ @mikel trenuje – Michał Nowacki
My już nie możemy się doczekać tego Wydarzenia…
Maraton Fitness z Okazji Dnia Kobiet został objęty honorowym patronatem Pawła Karczmarczyka- burmistrza Poniatowej.
Serdecznie zapraszamy
REGULAMIN „MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET”
1. Cel imprezy:
1) Popularyzowanie sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku.
2) Popularyzowanie spędzania wolnego czasu w zdrowym stylu.
3) Popularyzowanie korzyści z zajęć fitness.
4) Popularyzowanie dbałości o swoje ciało.
5) Integracja lokalnych kobiet.
6) Promocja gminy Poniatowa.
2. Termin i miejsce:
„MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET” zorganizowany będzie 09.03.2024 w godzinach 15:00-19:00 na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Poniatowej ul. Szkolna 9. Szczegółowy przebieg wydarzenia będzie dostępny na stronie internetowej www.osir.poniatowa.pl, jak również na portalu społecznościowym Facebook. Dodatkowo informacja zostanie rozpowszechniona na plakatach umieszczonych na terenie obiektów sportowych OSIR Poniatowa i w miejscach publicznych w mieście.
3. Organizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej ul. Kraczewicka 31 , 24-320 Poniatowa.
4. Warunki uczestnictwa:
1) Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest opłacenie wpisowego w kwocie 50,00 zł do dnia 6 marca 2024. W cenie wpisowego zawarta jest: możliwość uczestniczenia w zajęciach z trenerami prowadzącymi, pakiet startowy (frotka, izotonik ,baton energetyczny, próbki kremów), los z numerem, który bierze udział w losowaniu nagród dla uczestniczek wydarzenia; możliwość konsultacji z dietetykiem – trichologiem i darmowej degustacji produktów DOZ oraz pożywnych shotów.
2) Wydarzenie jest organizowane tylko dla kobiet z okazji Święta Kobiet.
3) Wydarzenie ma charakter zamknięty- ze względu na charakter Wydarzenia, wejście mają wyłącznie kobiety, które opłaciły wejściówkę (patrz pkt. nr 1).
4) Uczestniczki mają obowiązek słuchania poleceń instruktora prowadzącego zajęcia.
5) Uczestniczki biorą udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.
6) Uczestniczki nie mogą być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
7) Biorąc udział w imprezie uczestniczka wyraża zgodę na udzielenie podstawowej opieki medycznej oraz, w razie konieczności, transport w bezpieczne miejsce.
😎 Dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań zdrowotnych jest warunkiem do uczestnictwa w wydarzeniu „MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET”. Za udzielenie informacji o stanie zdrowia lub przeciwwskazaniach do uczestnictwa w zajęciach odpowiedzialność ponoszą uczestniczki.
9) W razie pogorszenia samopoczucia lub doznania urazu w trakcie zajęć uczestniczka ma obowiązek zaprzestać wykonywania ćwiczeń i zgłosić ten fakt instruktorowi, trenerowi lub organizatorowi.
10) Organizator zapewnia wodę (uczestniczki powinny mieć swoje bidony/ butelki).
5. Sposób przeprowadzenia wydarzenia:
W trakcie wydarzenia odbędą się 4. bloki fitness poprowadzone przez instruktorów: 15:15- 15:45 Ewelina Rosińska: rozgrzewka + tabata, 16:00- 16:30 Sylwia Nogal- zumba, 16:45-17:15 Natalia Fota: cross trening, 17:30-18:00 Michał Nowacki: power training. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z wybranej dla siebie dodatkowej atrakcji: fotobudka 360*, ścianka glamour, konsultacja dietetyczki-trichologa degustacji produktów DOZ i spróbowania pożywnych shotów. Na koniec spotkania zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów.
6. Postanowienia końcowe:
1) W dniu 09.03.2024r. w godzinach 15:00 – 19:00 sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego zarezerwowana jest wyłącznie dla uczestniczek wydarzenia: „MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET”.
2) Liczba osób w wydarzeniu: „MARATON FITNESS Z OKAZJI DNIA KOBIET” jest ograniczona i wynosi 100. osób.
3) Uczestnictwo w Wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
4) Wymagany jest odpowiedni strój (dodatkowa opcja- w stylu disco lat 80/90 tych) + zmienne obuwie sportowe + mata gimnastyczna + bidon/butelka na wodę.
5) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbki na zdrowiu lub rzeczy pozostawione bez opieki (uczestniczka powinna skonsultować się ze swoim lekarzem przed podjęciem treningów).
6) Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.
7) Organizator decyduje o sprawach nieujętych w Regulaminie.
😎 Ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.
9) Podczas imprezy mogą być wykonywane zdjęcia lub nagrania, które zostaną umieszczone w celach promocyjnych na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Powyższe dotyczy publikacji zdjęć i nagrań, na których osoby stanowią jedynie szczegół całości takiej jak publiczna impreza zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
10) Na terenie szkoły obowiązuje również wewnętrzny Regulamin korzystania z obiektu, który uczestniczka Maratonu Fitness również akceptuje.
11) Organizator oraz wszystkie osoby działające w jego imieniu lub z jego upoważnienia związane z przeprowadzeniem i organizacją zajęć nie ponoszą odpowiedzialności za szkody uczestników, które wystąpią przed, w trakcie lub po Wydarzeniu.
12) Uczestniczki ponoszą odpowiedzialność cywilną za wszystkie wyrządzone przez siebie szkody z własnej, wyłącznej winy innym uczestnikom zajęć oraz osobom trzecim.
Drogie Panie, czy outfit już gotowy na Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet???
Przypominamy, że #maratonfitness odbywa się w klimacie disco lat 80/90-tych także jeżeli jeszcze nie macie pomysłu w co się ubierzecie, to zachęcamy do podjęcia wyzwania🤩
Mamy bowiem dla Was konkurs na najciekawsze przebranie- pod koniec imprezy zostanie wybrany
                            <BARWNY MOTYL MARATONU FITNESS>😎💪
Liczymy na Waszą kreatywność, poczucie humoru i feeerię barw🙃💜🩵💙💚💛🧡🩷❤️
Dla zwyciężczyni nagroda niespodzianka🎉🎁

Edit: Dziewczyny, radzimy zamawiać outfity bo z tego, co wiemy to Shein, Allegro i Temu już nie wyrabiają z dostawami disco- fitnessowego asortymentu🙃


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Language
Skip to content