Moje Boisko Orlik 2012 przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Poniatowej 09 i 12 września było areną rywalizacji najmłodszego pokolenia piłkarek i piłkarzy naszego miasta i gminy.

W eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska rywalizowały cztery drużyny chłopców i dziewcząt urodzonych w latach 2000-2001 oraz cztery drużyn chłopców i dziewcząt urodzonych w latach 1998-1999.

W rozegranym 09.09.11 Turnieju najlepszym zespołem w młodszej kategorii chłopców okazała się reprezentacja SP I w Poniatowej pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Ireneusza Gawlika. Drugą drużyną turnieju została SP II w Poniatowej, a trzecią SP w Kraczewicach.

Najlepszym zespołem w młodszej kategorii dziewcząt okazała się reprezentacja SP I w Poniatowej pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Agnieszki Zakrzewskiej.

Do Turnieju eliminacyjnego na szczeblu powiatów awansowała zwycięska drużyna chłopców w składzie: Dacka Filip , Górniak Paweł, Majerek Mateusz, Rzedzicki Arkadiusz, Jędrys Sebastian, Koziński Szymon, Rybarczyk Kacper, Zakrzewski Szymon, Szałkowski Maciej i Wójcik Dominik.

Zwycięska Drużyna dziewcząt zagrała w składzie: Barszcz Agata, Dziaduch Marysia, Gołofit Sandra, Majak Ola, Bancerz Ania, Dobrowolska Natalia, Muciek Dagmara, Tomczyk Natalia, Zielińska Kasia i Kozińska Gabrysia.

Drużyna dziewcząt 15.09 11r. w Rykach zajęła w  Turnieju eliminacyjnym III miejsce i odpadła z dalszych rozgrywek. Głowa do góry dziewczyny w przyszłym roku będzie lepiej. Gratulujemy III miejsca.

W dniu 12.09.11 eliminacje gminne w kategorii 1998-1999  i rywalizacja o awans do eliminacji powiatowych była jeszcze bardziej emocjonująca i stała na wysokim sportowym poziomie. Najlepszymi okazali się chłopcy z drużyny Gimnazjum I Poniatowa, podopieczni Wojciecha Waśko, którzy miło zaskoczyli kibiców wysokimi umiejętnościami piłkarskimi. Drugie miejsce zajęła drużyna Gimnazjum II i kolejno Szkoła Podstawowa w Poniatowej, Szkoła Podstawowa w Kraczewicach.
Zwycięzcy etapu gminnego zagrali w składzie: Sola Dawid,  Dębiec Ernest, Pyda Sebastian, Solis Wojtek, Sola Aleksander, Gębka Damian, Winiarski Radek, Stawiarski Marcin i  Zawadzki Jakub.

Drużyna ta 14.09 11r. w Świdniku wygrała Turniej eliminacyjny i awansowała do półfinału Turnieju wojewódzkiego. Gratulujemy Drużynie i opiekunowi Wojciechowi Waśko.

W kategorii 1998-1999 dziewcząt rywalizacje o awans do eliminacji powiatowych wygrała Drużyna Gimnazjum I w Poniatowej którą poprowadziła do zwycięstwa Telimena Sarna. Drugie miejsce zajęły dziewczęta Gimnazjum II w Poniatowej i kolejno Szkoły Podstawowej w Poniatowej i Kowali.

Zwyciężczynie  etapu gminnego zagrały w składzie: Mróz Andżelika , Żywicka Katarzyna, Misztal Sylwia, Marczyńska Sylwia, Barwiak Katarzyna, Flasińska Anna i Kramek Katarzyna

Organizator Turnieju Henryk Bilski

[nggallery id=55]

Kategorie: Archiwalne posty

Language
Skip to content