W dniu 11.12.2015 po uroczystościach wmurowania pamiątkowej tablicy upamiętniającej naszego olimpijczyka Zbigniewa Jasiukiewicza odbył się Turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. W turnieju kobiet startowały dwie drużyny:
8. Ewelina Giejda
I miejsca w turnieju zajęły Panie z drużyny Oldstars Puławy, które pokonały 2:1 Mkz Opole.
10. Jakub Zarzycki

I miejsce w turnieju mężczyzn im. Zbigniewa Jasiukiewicza zajęli Nauczyciele pokonując Oldboyów Stali 2:0
Na zakończenie Turniejów Pamiątkowe puchary wręczył Burmistrz Zygmunt Wyroślak oraz organizatorzy Turnieju Rafał Pastwa i Henryk Bilski. Obsługę sędziowską zapewnił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej. Myślimy ,że turniej w przyszłości będzie cykliczną imprezą organizowaną przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniatowej.

jasiukiewicz + zawody płyeackie 039 jasiukiewicz + zawody płyeackie 040 jasiukiewicz + zawody płyeackie 041 jasiukiewicz + zawody płyeackie 046 jasiukiewicz + zawody płyeackie 047 jasiukiewicz + zawody płyeackie 050 jasiukiewicz + zawody płyeackie 053 jasiukiewicz + zawody płyeackie 054 jasiukiewicz + zawody płyeackie 059 jasiukiewicz + zawody płyeackie 061 jasiukiewicz + zawody płyeackie 064 jasiukiewicz + zawody płyeackie 066 jasiukiewicz + zawody płyeackie 082 jasiukiewicz + zawody płyeackie 105 jasiukiewicz + zawody płyeackie 107 jasiukiewicz + zawody płyeackie 108 jasiukiewicz + zawody płyeackie 112 jasiukiewicz + zawody płyeackie 118 jasiukiewicz + zawody płyeackie 119

Kategorie: Archiwalne posty