Na początku czerwca szykujemy dla wszystkich miłośników kortu 𝘁𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝘁𝗲𝗻𝗶𝘀𝗮 w kategorii Singiel 🎾 OPEN (16+) 🏆
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczestników do 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝗼́𝘄, które odbywają się:
➡️ 𝗼𝘀𝗼𝗯𝗶𝘀́𝗰𝗶𝗲 w biurze Orlika (ul. Kraczewicka) – codziennie od 14:00 – 22:00
📲𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 pod numerem 𝟔𝟗𝟓 𝟖𝟕𝟕 𝟓𝟗𝟎
🥎 Rywalizacja w Singa 🎾 odbędzie się w dniach 𝟔 𝐢 𝟕 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 od godziny 𝟏𝟓:𝟎𝟎.
𝐅𝐢𝐧𝐚ł zaplanowany zostały z kolei na 𝟐𝟎 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚.
Rozgrywki odbędą się na korcie tenisowym na 𝐎𝐫𝐥𝐢𝐤𝐮 (𝐮𝐥. 𝐊𝐫𝐚𝐜𝐳𝐞𝐰𝐢𝐜𝐤𝐚 𝟑𝟏)
Liczba miejsc ograniczona ❗️ O zakwalifikowaniu decyduje kolejność dokonanego zapisu zatem nie ma chwili do stracenia 😎
Serdecznie zapraszamy 🎾🤗🧡
Language
Przejdź do treści