Startujemy 🚴🚵😎
Już 1 czerwca (poniedziałek) rozpoczyna się główna rywalizacja w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski z Aktywne Miasta
W tym roku ponownie przystępujemy do działania dlatego przypominamy, że przed nami intensywny czerwiec, który upłynie nam pod kątem rowerowych podróży 🚵😁
Za nami majowe treningi, w trakcie których część uczestników zdążyła już przygotować swoje nogi do rywalizacji dla Gmin 💪
Przypominamy, że wszyscy użytkownicy, którzy byli zapisani do treningu nie muszą się ponownie zapisywać do rywalizacji (przynależność zostanie dodana automatycznie).
Oczywiście nigdy nie jest za późno aby rozpocząć swoją aktywność na dwóch kółkach albo po prostu zacząć ją rejestrować w aplikacji i kręcić kilometry dla Gminy Poniatowa (wiemy, że sporo osób jeździ po naszej pięknej okolicy jednak nie posiada aplikacji Aktywne Miasta)🚴🚵💪
Jeśli w swojej rodzinie, gronie znajomych macie osoby, które już jeżdżą bądź chciałyby zacząć swoją przygodę na dwóch kółkach to idealny moment aby zaangażować je do wspólnej zabawy 🤗
Wystarczy tylko:
✅ Pobrać aplikację ze sklepu Google Play lub App Store
✅ Zarejestrować konto
✅ Wybrać Rywalizację – Rywalizacja dla Gmin
✅ Dołączyć do grupy ogólnej
✅ Rozpocząć rejestrowanie każdej trasy rowerowej w aplikacji
Wierzymy, że w tej edycji ponownie uda się pobić rekord ubiegłoroczny jednak aby to się stało potrzebujemy Waszej pomocy 😁 Plan jest zatem bardzo prosty 😎 Serwisujemy i szykujemy swoje maszyny, a w poniedziałek ruszamy pełną parą 🚵💪 Liczymy, że w tym roku ponownie będziecie razem z nami💙
Language
Przejdź do treści